ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Home » Zapisy na szkolenia

Zanim zaczniesz wypełniać formularz, zapoznaj się z naszym regulaminem szkolenia, polityką prywatności i ochrony danych osobowych oraz polityką plików cookies.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń (m.in. program) znajdziesz w zakładce oferta. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące szkolenia – skontaktuj się z nami.

Zwykle odpowiadamy w ciągu jednego dnia roboczego. Jeżeli odpowiedź w tym czasie nie pojawiła się w skrzynce mailowej, sprawdź w folderze SPAM bądź skontaktuj się z nami telefonicznie. 

Zapisując więcej niż jedną osobę możesz liczyć na atrakcyjne rabaty – od 10% aż do 40% !!!* Skontaktuj się z nami celem ustalenia szczegółów.

Zwróć uwagę, czy szkolenie na które się zapisujesz realizowane jest w formule online czy stacjonarnie! Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% VAT.

*rabatom nie podlegają szkolenia oznaczone jako PROMOCJA

  • po przesłaniu formularza poczekaj na naszą odpowiedź odnośnie dostępności miejsc na wybranym szkoleniu, 
  • przelej opłatę na wskazane konto. 

Twoja rezerwacja na szkolenie jest ważna po potwierdzeniu przez nas dostępności miejsc i wpłaty przez Ciebie zaliczki na wskazane konto w ciągu 72h od otrzymania od nas wiadomości. W innym przypadku rezerwacja zostanie anulowana. 

W tytule przelewu wpisz imię i nazwisko oraz datę szkolenia.
Po dokonaniu przelewu, prześlij na nasz adres biuro@grupapm.com.pl dane do faktury.

Wszelkie informacje dotyczące możliwości rezygnacji ze szkolenia, przeniesienia na inny termin zostały zawarte w regulaminie szkolenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Prosimy o przemyślane zapisy.