Zbadaj dojrzałość procesową swojej organizacji

Zbadaj dojrzałość procesową Twojej organizacji

Prosimy o wypełnienie ankiety badania dojrzałości procesowej.

Informacje, które w niej podasz, pozwolą nam dokładnie ocenić aktualną sytuację Twojej organizacji.

Ankieta analizy dojrzałości procesowej organizacji ma celu pozyskanie wiedzy o firmie, pozwalającej na optymalne przygotowanie dalszej ścieżki rozwoju w zakresie stosowania podejścia procesowego. Ocena, w jakim stopniu organizacja osiągnęła dojrzałość procesową, odnosi się do zdolności organizacji do planowania, wdrażania, monitorowania i ulepszania swoich procesów biznesowych w sposób skoordynowany i ciągły. Wskazuje, czy organizacja posiada skuteczne i efektywne procesy biznesowe, które są w stanie dostarczyć wartość dla klientów, a także wewnętrzne procesy, które umożliwiają jej osiąganie celów biznesowych. Badanie dojrzałości procesowej organizacji jest ważne dla firmy, ponieważ pozwala zweryfikować czy firma stosuje podejście procesowe oraz pomaga w ocenie i optymalizacji procesów biznesowych. Dzięki temu organizacja może poprawić jakość swoich produktów lub usług, zwiększyć wydajność, redukować koszty oraz zwiększyć satysfakcję klientów.

Kolejne kroki:

  1. Wypełnij ankietę.
  2. Otrzymasz od nas e-mail zawierający link umożliwiający umówienie się na bezpłatną konsultację online z Grupą PM w dogodnym dla Ciebie terminie.
  3. Podczas konsultacji przedstawimy Ci wnioski z ankiety oraz rekomendacje, które pomogą poprawić dojrzałość procesową Twojej organizacji.

Powodzenia! 😊

Zaufali nam

Zespół GrupaPM

Wojciech Kraszewski

Konsultant, Trener

Biografia

Urszula Włodarczyk-Zybura

Starszy Konsultant, Analityk, Trener

Biografia

Sylwia Semow

Trener, Konsultant, Analityk

Biografia

Damian Trzciński

Konsultant, Analityk

Biografia